.
 

| p-audio - o nas |

| nasz sprzęt | lista referencyjna | galeria | współpraca | kalendarz | kontakt |

 

 

lao che

 

o.s.t.r.

 

bennasi bross

 

vavamuffin

 

farben lehre

 

indios bravos

 

happysad

 

akurat

 

coma

 

sisters [światło]

 

judy4

 

spejs braders

 

kabaret otto

 

closterkeller

 

spektakl szachy

 

konio

 

pidżama porno

 

kasa chorych

 

sofa

 

armia

 

norbi

 

sławek uniatowski

 

trunioki

 

czeremszyna

 

antonina krzysztoń

 

papa dance

 

   
zespoły - pop / rock / blues  
  miejsce

info

Pogodno plenet www.pogodno.pl
Golden Life plener www.goldenlife.pl
De Mono plener  
Rima   www.rima.art.pl
Futro plener  
Formacja Fru plener http://fru.w.interia.pl
Kasa Chorych   www.kasachorych.com
The Rain    
Crash [szwecja/polska] plener  
Pustki   www.pustki.pl
Nocna Zmiana Bluesa plener amfiteatr Augustów www.blues.ofek.pl
Armia   www.armia.kdm.pl
Ptaky   www.ptaky.pl
Hey    
Coma   www.coma.art.pl
Szymon Wydra plener www.wydra.pl
Harlem   www.harlem.pl
Norbi    
Analog   www.analog.atr.pl
Pin   www.pin.net.pl
Świetliki   www.swietliki.art.pl
Komety   www.kometymusic.com
Tymon Tymański & Transistors   www.tymanski.com
Kult   www.kult.art.pl
Papa Dance    
BENNASI BROSS    
Manchester   www.manchester.art.pl
Kookaburra   www.kookaburra.pl
Samokhin Band   www.samokhinband.pl
Big Day   www.bigday.pl
Halina Frąckowiak    
Eleni    
     
składy hip-hop'owe   
     
Kaliber 44   www.kaliber44.fan.pl
Peya - Slums Atack hip-hop don't stop  
PIH - jedensiedem hip-hop don't stop  
Fisz plener + kluby www.fisz.fan.pl
W.W.O.    
Fenomen    
Zipera    
Molesta / Ewenement    
Grammatik    
Paktofonika    
Stare Miasto    
Warszawski Deszcz    
Tede   www.tedunio.pl
Soundkail [francja]    
Mor w.a.   www.morwa.pl
Włodi    
Abradab   www.abradab.pl
Fokus (Paktofonika)    
Jamal    
Płomień 81    
     
zespoły - metal / punk / ska / hardcore 
     
Dominium   www.dominium.metal.pl
Moskwa    
1125   www.1125.fan.pl
Schizma   www.schizma.com
L.A.P.D.    
Honor    
Trauma    
Closterkeller   www.anja.pl
Moonlight   www.caladan.art.pl/moonlight
Vader   www.vader.pl
Turbo   www.turbo.art.pl
Via Mistica   www.viamistica.rockmetal.art.pl
Delight    
Zielone Żabki   www.zielone-zabki.glt.pl
Cemetery Of Scream    
THC-X   www.thcx.art.pl
Non-conforma    
Strachy Na Lachy   www.strachynalachy.art.pl
Happysad   www.happysad.art.pl
Włochaty   www.wlochaty.most.org.pl
Akurat   www.akurat.pl
Lao Che www.laoche.art.pl
Hurt   www.hurt.art.pl
Monstrum   www.monstrum.livenet.pl
Cool Kids of Death   www.ckod.com.pl 
Bright Ophidia   www.bright-ophidia.metal.pl
Cała Góra Barwinków   www.cgb.alpha.pl
KSU   www.ksu.of.pl
The Bill   www.thebill.pl
Farben Lere www.farbenlehre.plocman.pl
Pidźama Porno    
Zabili Mi żółwia
The Analogs    
Argliels grypa z Argentyny
Pidżama Porno    
Hunter
Farben Lehre    
Oddział Zamknięty
TSA    
Koniec Świata
Zabili Mi Żółwia    
Riverside www.riverside.art.pl
Kat    
Złe Psy
   
zespoły - inne   
     
Wolna Grupa Bukowina    
Spejs Braders Sound System   www.spejsbraders.com
Ivan i Delfin   www.ivanidelfin.pl
Piąta jeśień    
Andrzej Jagodziński   www.jagodzinski.art.pl
Twins   www.twins.edo.pl
Łąki Łan   www.lakilan.e-vip.pl
Manipulators grupa z Francji www.manipulators.fr
Automatic "metro" klub Białystok www.automatik.fan.pl
Maleo Reggae Rockers   www.maleo.kdm.pl
Sofa koncert w Sejnach www.sofa.p21.pl
Żuki   http://zuki.linecom.com.pl
Dick 4 dick  
Natural Dread Killaz   www.ndk.relaz.pl
B.R.Stylers  [włochy]   www.brstylers.com
Micatone [niemcy]   www.micatone.de 
Miloopa   www.miloopa.com
Judy 4   www.judy4.com
Orkiestra Na Zdrowie Jacek Kleyff www.kleyff.pl
Irena Jarocka   www.irenajarocka.pl
Janusz Laskowski   www.januszlaskowski.qs.pl
Małgorzata Ostrowska   www.ostrowska.pl
Druga Maryla   www.drugamaryla.pl
Mandaryna   www.mandaryna.fan.pl
Izabela Trojanowska   www.izatrojanowska.pl
Skaldowie   www.skaldowie.pl
Indios Bravos   www.indiosbravos.com
Renata Przemyk   www.renataprzemyk.art.pl
Jerzy Połomski    
Krzysztof Krawczyk    
Sławek Uniatowski    
Antonina Krzysztoń    
Big Cyc    
Natty Dreadlocks grupa z UK  
Vavamuffin    
Etna Kontrabande   www.etna.art.pl
Piotr Bukartyk   www.bukartyk.com
Basia Stępniak Wilk    
Robert Kasprzycki   www.kasprzycki.pl
Marika    
     
zespoły folkowe  
     
Czeremszyna   www.czeremszyna.pl
Horpyna koncert + DJ klub Fabryka www.horpyna.art.pl
Żurawinki    
The Ukrainians   www.the-ukrainians.com
Kwartet Jorgi   www.jorgi.serpent.pl
Państwowy Zespół Pieśni i Tańca Białorusi    
Berkut    
Turnioki    
Trybunie Tutki    
     
kabarety    
     
Widelec plener www.widelec.art.pl
Ani Mru Mru   www.animrumru.art.pl
Made In China   www.madeinchina.art.pl
Ciach   www.ciach.pl
Noł Nejm   www.nolnejm.com
Fraszka   www.fraszka.com
Rybki   www.rybki.art.pl
kab.Skeczów Męczących   www.ksm.art.pl
Szum    
Kaczka Pchnięta Nożem    
Dudu    
Nie My    
Jachim Prezents   www.jachimpresents.pl
Pe Pe    
Kura   www.republika.pl/kabaretkura/
Pirania   www.pirania.eurofirmy.pl
Idea    
     
     
Imprezy    
Medykalia UMWW
Basowiszcza 2009 + realizacja dla TV
Złoty mikrofon Radia Jard 2005 + realizacja dla Radia Jard www.festiwalpiosenki.jard.pl
Złoty mikrofon Radia Jard 2006 + realizacja dla Radia Jard i TV-BTM www.festiwalpiosenki.jard.pl
Uroczysko 2003   www.uroczysko.pl
Uroczysko 2004   www.uroczysko.pl
Uroczysko 2006 + realizacja dla TVP3 www.uroczysko.pl
Uroczysko 2007   www.uroczysko.pl
Zgrzyty 2004    
Zgrzyty 2006   www.zgrzyty.art.pl
Między Narodowy Festiwal "Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej 2006" + realizacja dla TVP1 puszcza białowieska www.festiwal.cerkiew.pl
Między Narodowy Festiwal "Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej 2007"  puszcza białowieska www.festiwal.cerkiew.pl
Między Narodowy Festiwal "Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej 2008"  puszcza białowieska www.festiwal.cerkiew.pl
Między Narodowy Festiwal "Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej 2009"  puszcza białowieska www.festiwal.cerkiew.pl
     
RockTransmisja 2004 festiwal rokowy dziedziniec domu kultury w Gołdapi www.dkgoldap.fr.pl
RockTransmisja 2005 + realizacja dla Radia Olsztyn i TVP3 www.dkgoldap.fr.pl
RockTransmisja 2006 + realizacja dla Radia Olsztyn www.rocktransmisja.pl
Festiwal Transmisja 2007 + realizacja dla Radia Olsztyn www.rocktransmisja.pl
Festiwal Transmisja 2009 + realizacja dla Radia Olsztyn www.rocktransmisja.pl
przystanek Olecko 2005 mała scena [kamienna pół rotunda] www.przystanek.pl
AbraCadabra Gothic Tour 2004 [Białystok]   www.abracadabra.pl
AbraCadabra Gothic Tour 2005 [Białystok]   www.abracadabra.pl
AbraCadabra Gothic Tour 2006 [Białystok]   www.abracadabra.pl
AbraCadabra Gothic Tour 2007 [Białystok]   www.abracadabra.pl
HOT BUBBLE Gum Tour 2007    
cykl imprez PKO BP Bliżej Muzyki 2007   www.audiosfera.net  

 

 

| p-audio - o nas |

| nasz sprzęt | lista referencyjna | galeria | współpraca | kompleksowa obsługa techniczna | kontakt |

 

 

Copyright © 2006 Patrycjusz Włoskowski. Strona działa od 04.09.2002. aktualizacja 16.02.2010  
statystyka